Karaosmanoğlu Caddesi 516. Sokak No:13/A Esenler / İSTANBUL
tr

Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Her türlü işletme için tüm hazırlıkların tamamlanıp, insanlar için hizmete geçiş yapacağı tarihte bir açılış organizasyonu yapması kaçınılmazdır. Yapılan bu organizasyon sayesinde insanlarda farkındalık sağlar, dikkatleri üzerinize çekmeyi başarırsınız. Hazırlanan bu açılış organizasyonu ne kadar renkli ve gösterişli olursa bir o kadar akılda kalıcı olacaktır.

Yapmayı planladığınız açılışlar ayrıntıları ile önem kazanır. Firmanızın açılışı hangi tarihte yapılacak ise, bu tarihten önce organizenin gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü bu organizasyonlar oldukça fazla detay içerir. Bunların en önemlileri arasında elbette yiyecek içeceklerin hazırlanma süreci yer alır. Çünkü mevsim şartlarına göre ısı ayarının yapılması önemli bir husustur.

Paketlerimiz

Açılış Organizasyonu için yapılan hazırlıklarda ekipler profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Organizasyonda bulunması gereken seçeneklere şöyle bir göz atacak olursak:

Öncelikle iş yerinizin balonlarla süslenmesi sokakta şenlik havası oluşturması için önemli bir detaydır. Farklılık olarak;

– Balonlardan nazar boncuğu, balon kemeri gibi ayrıntılar yer alabilir.

– Tül süslemeler ile görsel şölen oluşturulması ve renklerin birbiri ile uyum tercihi.

– Kokteyl için ikramlıkların hazırlanması ve servis elemanları ile ikramların servis edilmesi

– Pamuk şekeri, patlamış mısır gibi seçeneklerin hazırlanması

– Uzun bacaklı adam, palyaço, maskot ürünler gibi detaylar

– Mağaza, işyeri, market açılışı gibi kutlamalar için kokteyl masalarının hazırlanması

– Açılışa özel konfeti yağmuru

Tabi bunlar bir Açılış Organizasyonunda olması gereken başlıca seçenekler arasında yer alıyor. Farklı ayrıntılar ile detaya girip içerik çoğaltılabilmektedir. Hitap etmek istediğiniz kitle için dikkat çekici unsurları, organizasyon şirketi aracılığı ile siz kararlaştırabilirsiniz. Size tavsiyemiz süslemelerde kullanılacak olan balon ve tül gibi ayrıntıların konsept rengine uygun olmasını tercih edin.

Açılış Organizasyonu ne kadar dikkat çekici olursa, insanlar bir o kadar ilgilenecektir. Böylesi önemli bir gün için kesinlikle hafta sonunu tercih etmeyin, çünkü katılım daha az olacaktır. Firmanızın logosu bulunan balon dağılımı ince bir ayrıntıdır. Aynı zamanda firma tanıtımını içeren el broşürleri ve afişler detaylı incelemeler için harika bir seçenek olacaktır. Açılış için gerekli tüm işlemlerinizi alanında profesyonel organizasyon şirketlerine bıraktığınızda, emin olun en iyi reklamı yapmış olacaksınız. Unutulmaz bir organizasyon ile akıllarda kalıcı bir firma olmayı başarmak tamamen sizin elinizde.

Hizmet Görselleri

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın