Karaosmanoğlu Caddesi 516. Sokak No:13/A Esenler / İSTANBUL
tr

Balon Süsleme

Balon Süsleme

Özel organizasyonlarınızda albenisi yüksek süslemelerinizi emin ellere yaptırmak istemez misiniz? Açılış, düğün ya da farklı organizasyonlar için balon süsleme en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizlerin de çarşıda markette gezerken en çok dikkatinizi balon süslemeleri çekiyordur mutlaka. Bir yerde ya da bir olayda farkındalık oluşturmak adına balon süslemeler ile dekor yapılması adeta ben buradayım imajını vermektedir.

Her türlü organizasyonun olmazsa olmazları arasında yer alan balon süslemelerinde çok farklı seçenekler kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları balon ile yazı yazma, balonla çiçek yapma, balonla nazar boncuğu, balon askılar ve bunun gibi farklı daha bir çok seçenek. Tercihen mağaza ya da işyeri açılış organizasyonlarında en çok kullanılan balon süsleme, aynı zamanda faklı içeriğe sahip kutlamalarda sünnet düğünü merasimlerinde, okul aktivitelerinde ve dikkat çekilmek istenen tüm aktivitelerde tercih edilebilmektedir. Balon süslemelerinde en çok tercih edilenler kapı kemeri, zincir balon logo balonlar olmaktadır. Tabiki balon süslemeleri bunlarla sınırlı kalmıyor; balon yağmuru, balon uçurma gibi farklı etkinliklerde bulunuyor. Özel organizasyonlara renk ve ayrı bir hava katan balonlar adeta bayram havası vermektedir. Nu nedenle süsleme deyince ilk akıllara balon süslemeleri gelir.

Organizasyon düşünülen etkinlik için öncelikle balonların rengine karar vermek gerekir. Birbiri ile uyumlu renkler ile dikkatleri üzerine çeken hoş bir görüntü insanların çekim alanına girmelidir. Pastel ve metalik renkler tercih edilebilir. Çok faklı büyüklükte ve renkte balonlar tercih edilerek süslenecek olan alanda şenlik havası oluşturmak mümkün olmaktadır.

Bunun yanında helyum gazi ile üzerine logo ya da resim bastırılan uçan balonlar bulunmaktadır. Bu tür balon süslemeleri hizmetinde işyerinizin tanıtımı gibi birçok alternatiflerin ve reklamınızın yüzünü baskılı balonlarla daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlayan hedeflerdendir. Baskılı balon kap saplarıyla etkinlik alanınızın kilometrelerce uzağına kadar ulaşan reklamlarınızı baskılı ve logolu balonlarınızla hedefleyebilirsiniz. Özellikle gündüz gösterilerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan bu devasa balonlar dikkatleri üzerine çekerek izleyenlere farkındalık oluşturmaktadır. Folyo balonlar ile farklı bir konsept oluşturulup uzun süre kullanım sağlanmaktadır. Hatta bu folyo balonlar ile artık harf şeklinde tasarımlar tercih edilebilir. Dilediğiniz cümleyi folyo balon süsleme ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet Görselleri
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın