Karaosmanoğlu Caddesi 516. Sokak No:13/A Esenler / İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Özel bir davet, düğün, sünnet, mezuniyet… Ekibimiz davetlilerinizi en güzel şekilde ağırlayacağınız bir organizasyon hizmeti sunuyor…

Dilek Organizasyon ile dört dörtlük organizasyon…

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana ne yaptık? Dilek organizasyon misyon olarak, bu zamana kadar müşterilerine sağladığı güveni kanıtlıyor. Bu anlamda yaptıklarımız, size sunacağımız hizmette garantimiz. Kalitemizden ödün vermekten organize etmiş olduğumuz çok sayıda düğün, sünnet, mezuniyet ve buna benzer organizasyonlar var.

Ekibimiz ile yaptığımız organizasyonlarda deneyimizi arttırdık. Her geçen gün büyük bir ekip ile hizmet vermeye başladık. Hizmet seçeneklerimizin genişlemesi, farklı çok sayıda hizmet vermemiz sayesinde oldu. Kendimizi geliştirmek adına elimizden geleni yaparak, müşterilerimizin talep ettiği organizasyonları kusursuz şekilde gerçekleştirdik.

Eşsiz Çok Sayıda Düğün Organizasyonu;

Şimdiye kadar çok sayıda çiftin hayallerini süsledik. Kır düğünü, salon düğünü, kumsalda sade bir düğün… İstediğiniz her neyse, hayallerinizi gerçekleştirmek için buradayız. Çiftlerimizin talep ettiği her şeyi eksiksiz şekilde düğünlerine getiriyoruz. Mutlu ettiğimiz ve hayallerini süslediğimiz çok sayıda çift, güven veren hizmetimizin teminatı.

Geleneksek Sünnet Törenleri;

Sünnet törenlerinin mevlitli olması, yemekli olması gibi farklı talepler olabilir. Geleneklere uygun şekilde gerçekleştirmek istediğiniz sünnet törenleri için Dilek organizasyon hizmet veriyoruz. Ekibimizin sünnet için farklı önerileri olacaktır. Dilerseniz semazen gösterisinin olmasını, çocuklar için farklı bir eğlence olmasını isteyebilirsiniz. Bu ve buna benzer istediğiniz ne varsa organize edilecektir.

Kına – Mezuniyet – Balo – Kokteyl;

Sadece düğün ve sünnet düğünleri değil, aynı zamanda genç kızların hayallerini süsleyen eşsiz bir kına gecesi için de organizasyon yapıyoruz. Farklı dansçıların olduğu, her saatinin farklı bir eğlence ile dolu olduğu kına geceleri organize ediyoruz. Şimdiye kadar mezuniyet ve balo için de öğrencileri mutlu ettiğimiz deneyimlerimiz oldu. Kokteyl ve buna benzer organizasyonlar için hizmet verdik.

En özel gecelerini organize ettiğimiz deneyimlerimiz ile kusursuz bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Mutluluklarına şahit olduğumuz aileleri de Dilek Organizasyon ailesine katarak ilerledik. Her zaman daha iyisini sunmak için hizmetindeyiz…

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması bizim için yeterli değil. Biz her zaman çok daha fazla müşteriye erişim sağlayarak, onların da memnun kalacağı bir organizasyon hizmeti almasını hedefliyoruz.

İlkelerimiz arasında her zaman bir adım öteye başarımızı taşımak var. Bunun için ekibimizi ve sunduğumuz hizmet niteliğini, hizmet seçeneklerini geliştiriyoruz. Kusursuz bir organizasyon için size sunduğumuz güveni değerlendirin. Karşılıklı paylaşım ve güven içinde hem eşsiz hem de kusursuz bir organizasyona hazır olun.

Profesyonel ve Büyüyen Ekibimiz;

İşini severek yapan ekip üyelerimizin olması en önemli ilkemiz. Neden mi? Çünkü Dilek Organizasyon ailesi sizlere yardımcı olmak için, sizin organizasyonunuzu kendi organizasyonu gibi benimseyerek hareket etmelidir. Kusursuzluk, başarı, eşsiz ve özel bir organizasyon ancak bu şekilde olur. Bu alanda uzman olan personeller, işini severek yaptığında çok daha başarılı sonuçlar aldığımızı gördük. Hedefimiz bu başarıyı her zaman bir adım daha öteye taşımak.

Dakik ve Gelişen Hizmet Anlayışı;

Organize olmak demek, her zaman istenenin doğru zamanda gerçekleşmesidir. Bunun için hizmet anlayışımızdaki dakikliği sürdürmek, hedeflerimiz arasında. Müşterilerimizin istediği zaman istediği hizmeti alması, organizasyon sırasında gereken her şeyin zamanında olması önemli. Bunu bilerek, sunduğumuz her hizmet seçeneğinde en iyi hizmeti vermek üzere elimizden geleni yapıyoruz.

Dilek Organizasyon farkı ile hayal ettiğiniz organizasyon hizmetine ulaşın.

Kusursuz bir organizasyon için Dilek Organizasyon hizmet veriyor…

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın