Karaosmanoğlu Caddesi 516. Sokak No:13/A Esenler / İSTANBUL
tr

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

Şık davetlerin en dikkat çekici ayrıntılarından birisi elbette ki kokteyl masaları olmaktadır. Şık tasarım tül, ya da kumaşlar ile dekora ayak uyduran kokteyl masaları, özellikle açılışlarda çok tercih edilmektedir. Sizlerde mekanınıza ayrı bir hava katmak istiyor, davetlerde toplantılarda ya da düğünlerde daha modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız, kokteyl masa kiralamak için organizasyon şirketleri ile anlaşabilirsiniz.

Bir davetin olmazsa olmazları arasında yer alan kokteyl masaları en çok güzel davetlerde kullanılmaktadır. Ortamın dekoru ve renklerine göre dizayn edilmiş, kaliteli malzemelerden oluşan kokteyl masaları tercih etmeniz halinde, insanlar üzerinde olumlu bir etki bırakmış olacaksınız. Kokteyl masası kiralama işlemi sırasında bazı önemli noktalara dikkat etmenizde yarar var diye düşünüyoruz. Malzemelerin temiz olması büyük önem taşıyor. Davetinize genel kişilerin nazarında bu durum önemli bir etki bırakacaktır. Organizasyon firması ile bu konuda özellikle konuşmalısınız, çizik ve defolu bir kokteyl masası izin davetliler karşısındaki imajını sarsabilir. Standart kokteyl masaları kullanmayı etmeyi düşünüyorsanız; ölçülerin uzun olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kokteyl masası kiralama işlemini gerçekleştirmeden önce, davet gerçekleşecek olan mekâna kaç adet masa gitmesi gerektiği konusunda, bu alanda profesyonel olan kişilerden yardım istemelisiniz. Kokteyl masası sayısı davet mekanının yapısına uygun olmalıdır. Az ya da eksik olursa kötü bir görünüm elde etmiş olursunuz. Kiralama işlemi yapmadan önce davet mekanını kontrol ederken, masaların aralarındaki bırakılacak mesafe hesaplanmalıdır. Birbirine çok yakın olan masalar görünüm açısından hoş bir intiba bırakmayacaktır. Kokteyl masalarının aralarındaki mesafe iyi ayarlamak için, organizasyon şirketlerinde profesyonel kişilerden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

Kokteyl masası kiralama için davetli sayısı da iyi hesaplanmalıdır. Şöyle ki 1 adet masa da 4 kişiye servis verilebilmektedir. Olası bir fazla davetli gelmesi halinde; organizasyon alanında sıkıntı yaşamamak için bu detaya önem vermenizi tavsiye ediyoruz. Davetli sayısının bir anda artabileceğini düşünerek kendinizi almanızda fayda var.

Kokteyl masası kiralama gibi şık bir ayrıldı ile davetlerinizde ihtişamlı bir görünüm alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yeter ki profesyonel bir organizasyon şirketi ile çalıştığınızdan emin olun.

Hizmet Görselleri

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın