Karaosmanoğlu Caddesi 516. Sokak No:13/A Esenler / İSTANBUL
tr

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Patlamış Mısır Arabası Kiralama

Harika bir organizasyon düzenlediğiniz, düşünün, bu organizasyonda balon süslemeleri, palyaçoya kadar her türlü detayı düşünürsünüz. Elbette bu tarz etkinliklerde olmazsa olmaz seçeneklerden birisi de, patlamış mısır arabası kiralama olacaktır. Dilediğiniz kadar kişi sayısı önceden belirlenerek, isteğiniz doğrultusunda patlamış mısır dağıtılmaktadır. Eğer patlamış mısır arabası olarak nostaljik bir yapı tercih ederseniz, şık tasarımı ile ortama renk katacaktır. Hatta bununla da kalmayıp patlamış mısır, popcorn dağıtan elemanın kostümü Osmanlı kıyafetlerinden seçilirse harikulade olacaktır.

Açılışlarda, davetlerde, düğünlerde, konserlerde ve bunun gibi daha birçok etkinlikte patlamış mısır arabası kiralama ve yanında servis yapan kişinin bulunması olmazsa olmazlardandır. En çok büyük çaplı organizasyonlarda tercih edilen patlamış mısır arabası, davetlilere eşsiz kokusu ile ve mükemmel lezzeti ile, keyifli dakikalar yaşatacak. Patlamış mısır arabası, popcorn makinası ile elde edilir. Patlamış mısırlar dumanı üstünde, mis kokusu ile popcorn kutularına doldurularak, etkinlikte davetli bulunan çocuk ve yetişkin herkese kostümlü görevlendirilmiş kişi tarafından ikram edilebilmektedir.

Düğün, açılış, konser ya da parti her ne olursa olsun, etkinliğe katılan çocuk ve yetişkinler rengarenk popkorn kutuları ile patlamış mısırları görünce yüzünde bir tebessüm oluşacaktır. Sanmayın ki patlamış mısır dağıtımı yalnızca çocukları sevindirir! Büyüklerin de ilgisini çekip mutlu edecek bir organizasyon olacaktır. Popcorn arabaları artık fuarlarda bulunan ziyaretçilere de ikram edilmektedir.Patlamış mısır ikramı için  tercihlere şöyle bir baktığımızda; panayır yiyecekleri arasında en çok tercih edilen yiyecek patlamış mısır olmaktadır. Patlamış Arabası ve Popcorn arabaları ile her türlü eğlence, Kır Düğünü, Doğum Günleri, Üniversite Şenlikleri, Açılış Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Festival, Panayır Özel Gün Ve Gecelerinizde sizlerde patlamış mısır arabası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Popcorn arabası kiralama organizasyonu için her zaman olduğu gibi güvenilir kişileri seçmenizi tavsiye ediyoruz. Patlamış mısır arabaları ve Popcorn ürünlerinin hijyen kurallarına uygun bir şekilde hazırlanıyor olması büyük önem taşımaktadır. Sizler de en özel günleriniz için Patlamış mısır arabası kiralayarak sıcak bir hava ve lezzet esintisi yaş atabilirsiniz.

Hizmet Görselleri
Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın