Karaosmanoğlu Caddesi 516. Sokak No:13/A Esenler / İSTANBUL
tr

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Erkek çocuğu olanların en büyük hayalidir sünnet düğünü yapmak. Daha anne karnındayken hayalini kurmaya başlarlar bu özel gün için. Eskiden mahalle aralarında davulla zurna ile yapılan sünnet düğünlerinin yerini, artık modern salonlarda sünnet düğünü organizasyonu aldı. Düğün sahibinin yorulmadan sadece eğlenmesini sağlayan bu organizasyonlar büyük talep görüyor. Böylece düğün sahibine sadece bu muhteşem organizasyon için davetiyeleri göndermek kalıyor. Sizlerde sünnet düğünü organizasyonu için kendinizi yormanıza gerek kalmadan, işi profesyonel ekibin ellerine bırakabilirsiniz.

Sünnet düğünü için hazırlanan organizasyonda, tüm masa ve sandalyeler giydirilmiş şekilde hazırlanır. Elbette sandalyeler ve salon, balonlar ve eğlenceli objeler ile süslenir. Sünnet çocuğunun kendini özel hissedeceği sünnet tahtı da hazırlanır. Elbette bunun yanında; sünnet olan çocuğun omuzlarda taşınarak salona gelmesi gibi, farklı alternatifler de programa renk katan etkinlikler arasında bulunmaktadır. 

Paketlerimiz

Çocuğunuzun ömür boyu unutamayacağı prenslere layık sünnet düğünü organizasyonu, aynı zamanda düğüne gelen davetlilere de hoş zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Sünnet düğünü organizasyonu için dilerseniz programa ilaveten; palyaço, pamuk şekerci, sihirbaz gibi ek unsurları da ilave edebilirsiniz. Böylelikle daha eğlenceli ve neşeli bir sünnet düğününe imzanızı atmış olursunuz. Tüm bu etkinlikler için sizin yapmanız gereken; talepte bunmak olacaktır. İşin geri kalan kısmını organizasyonu düzenleyen ekibe bırakabilirsiniz.

Sünnet düğünün olmazsa olmazları arasında yer alan konfeti, havai fişek gösterileri ve profesyonel fotoğraf çekimleri de programa renk katmaktadır. Bu özel günü unutulmaz kılmak için, sünnet düğünü video çekimi de yapılmaktadır. Çocuk büyüdüğünde kendisinden sonra gelen nesillere bu güzel anısını izletme olanağına sahip olacaktır.

Sünnet düğünü organizasyonu için son yıllarda en çok mehteran takımı tercih edilmektedir. Sünnet tahtı ile sahneye gelen çocuk, adeta padişah edası ile misafirleri selamlar. Bu etkinlik sayesinde çocuğunuz kendisini özel ve çok mutlu hissedecektir. Tabiki arzuya göre sünnet düğünü için müzik seçimi değiştirilebilmektedir. Dileyen kişiler semazen takımı, tasavvuf grubu ya da farklı seçenekleri tercih edebilmektedir. Sünnet düğünü organizasyonu için davetlilere ikram edeceğiniz yemek, pasta ve içeceklerde özenle hazırlanmaktadır. Dilediğiniz menüyü seçerek bu özel günde misafirlerinizi gönlünce ağırlayabilirsiniz

Hizmet Görselleri

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bizi Arayın